Tomasz Banach - Turystyka, pasja, przygoda
Wspomnienia, relacje, fotki z moich wojaży turystycznych

Blog

Martwy listopad i plany na przyszłość!

2012-12-03 11:19:43, komentarzy: 0

Listopad nie był dla mnie najbardziej udanym miesiącem. Niestety dopadła mnie choroba i większość czasu (po za pracą, od której choroba nie zwalnia), przesiedziałem w domu. Smuciło mnie to bardzo! Nie poszedłem na "Rajd w nieznane", który odbył się 17 listopada. Byłem tylko raz na spotkaniu KTP "Niezależni" w Miejskim PTTK, mimo tego, że obiecałem sobie, w miarę możliwości, uczestniczyć we wszystkich wtorkowych spotkaniach. Nie wspomnę już nawet o tym, że nie zrobiłem w listopadzie ani jednego zdjęcia i nie byłem w lesie. Moje baterie dzieki temu uległy prawie całkowitemu wyczerpaniu i czuję, że jak szybko ich nie podładuję, wedrując przed siebie, to dopadnie mnie jesienno-zimowa depresja.

Teraz, mimo, że jeszcze łykam antybiotyk, czuję się o wiele lepiej i czekam tylko by nadarzyła się okazja do wyruszenia na szlak. Może w sobotę uda mi się powędrować z "Niezależnymi" na ostatni w tym roku "Rajd w nieznane" w okolice Kraśnika? Może sam zaplanuję sobie jakąś trasę, a jeszcze lepiej jak zorganizuję grupę ludzi, którzy będą mieli ochotę powedrować ze mną? Zapraszam na taką wędrówkę wszystkich chętnych!

Dzisiejszej nocy i poranka spadł drugi w tym roku śnieg. Nie ma go co prawda zbyt dużo i przy dodatniej temperaturze pewnie pozostanie po nim, za kilka godzin mokra plama, ale wetchnął on we mnie jakąś nową siłę, pozasypywał wszystkie troski i brudy, nastrajając do marzeń i planów. Kończy się rok 2012 i niedługo przyjdzie czas na podsumowania i refleksje, więc by bilans był dodatni, czas zebrać się w sobie i chwycić wiatr w nozdrza, wyciągnąć buty, zapiąć pas spakować plecak i pędzić na spotkanie przygody...

Kategorie wpisu: Aktualności
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator www - przetestuj za darmo