Tomasz Banach - Turystyka, pasja, przygoda
Wspomnienia, relacje, fotki z moich wojaży turystycznych

Blog

Na przełomie Starego i Nowego Roku

2013-01-02 19:50:30, komentarzy: 4

        Przełom Starego i Nowego Roku to czas podsumowań i snucia planów na przyszłość. Ja ubiegły rok oceniam jako w miarę udany, a przeważnie jego drugą połowę. W 2012 roku udało mi się przewędrować pieszo ponad 100km opisanych tras (nie licząc tych nie opisanych i krótszych spacerów po lesie i najbliższej okolicy) Może nie jest to zbyt imponujący wynik i mam zamiar w 2013 roku przynajmniej go podwoić, ale jak na moje możliwości czasowe i nie ukrywam finansowe również to i tak ciekawy wynik.

        W Nowym 2013 roku mam zamiar odwiedzić jeszcze kilka miejsc w najbliższej okolicy, na pewno wybiorę się Doliną Giełczwi, może Wieprza. Zamierzam także wziąć udział w zorganizowanych rajdach organizowanych przez KTP „Niezależni” oraz zorganizować kilka imprez wraz z Miłośnikami Turystyki Pieszej na FB. Redagowaniu tej strony także mam zamiar poświęcić więcej czasu, by przybliżać wszystkim trasy moich wędrówek w opisach i fotografii. Postaram się by były one jeszcze bardziej dopracowane i ciekawe.

      W tym miejscu pragnę podziękować Wszystkim tym, którzy w ubiegłym roku wędrowali ze mną, a także tym, którzy dopingowali mnie i kibicowali moim podróżom. Muszę tutaj w szczególności wymienić członków Klubu Turystyki Pieszej „Niezależni” działającym przy OM PTTK w Lublinie, na czele z prezesem Jerzym Frąkiem, a także Helence, Marysi, Tomkowi, Janoszowi, Marcinowi, Czarkowi i wielu, wielu innym cudownym osobom, których poznałem na ubiegłorocznych wędrówkach. To dzięki tym wszystkim, wymienionym i nie wymienionym osobom, udało mi się dzielnie znosić trudy wędrowania. Mam nadzieję, że w Nowym 2013 roku, dalej będę mógł liczyć na Wasze towarzystwo na wędrówkach oraz wsparcie i motywację do dalszego wędrowania.

    Z okazji Nowego 2013 roku pragnę Wam Wszystkim Życzyć dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, ciekawych tras i wspaniałych krajobrazów. Życzę Wam również pogody ducha, gdyż ona pomaga nam wędrować drogą jaką jest nasze życie. Do zobaczenia na szlakach, stronach internetowych i forach przez cały 2013 rok.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • irek48 20:56, 2 stycznia 2013

  ....życzę , by rok 2013 był dobry .....lepszy...najlepszy :) Irek

  Odpowiedz
 • Tomasz 21:51, 2 stycznia 2013

  Dziękuję bardzo i nawzajem!

  Odpowiedz
 • Lenka 21:36, 2 stycznia 2013

  czy Ty pisałeś o mnie też?? zycze sobie wędrowek z Toba i cała resztą i tak bardzo sie cieszę ,ze poznałam Ciebie ,Janusza i CZARKA mam nadzieje ze poznam innych ktorzy tez mają tak jak my i tez im się chce;Udanych wędrowek wynik imponujacy i fajne opisy;Helena

  Odpowiedz
 • Tomasz 21:50, 2 stycznia 2013

  Oczywiście, że pisałem o Tobie. Dziękuję za wsparcie i także mam nadzieję, że nie raz razem powędrujemy! Planów na rok 2013 na pewno nam nie zabraknie. Jeszcze raz dziękuję!

  Odpowiedz
Kreator www - przetestuj za darmo