Tomasz Banach - Turystyka, pasja, przygoda
Wspomnienia, relacje, fotki z moich wojaży turystycznych

Blog

Podsumowanie lutego i marca

2013-03-30 08:51:45, komentarzy: 3

            Minęły kolejne dwa miesiące 2013 roku. Dawno nic tu nie pisałem do Was, ale natłok obowiązków spowodował, że czasu ciągle mi brakuje. Tak, więc nie próżnowałem w tym czasie i udało mi się pokonać pieszo 9 zimowych tras (5 w lutym i 4 w marcu) o łącznej długości 122 kilometrów (57 km w lutym i 65 km w marcu) po mojej ukochanej, przecudnej Lubelszczyźnie.

            Wiem, że nie jest to wynik zbyt imponujący i wciąż czuję niedosyt wędrowania, ale przeciągająca się zima i praca, która zabiera mi wiele czasu, nie pozwoliły mi osiągnąć lepszego wyniku. Mam nadzieję, że kiedy na stałe zagości tak wyczekiwana przez wszystkich wiosna, uda mi się dodać, do tego wyniku, kolejne kilometry i wiele ciekawych miejsc, które mam zamiar odwiedzić.

            Opuściłem się troszkę w opisach wędrówek, ale mam zamiar to jak najszybciej nadrobić, by podzielić się z Wami i utrwalić od zapomnienia, to wszystko co udało mi się w tym czasie zobaczyć. Mam nadzieję, że Wam się spodoba, ta moja pisanina i zdjęcia z odbytych wędrówek. Dziękuję Wszystkim, którzy mi w tych wędrówkach towarzyszą i wspierają duchowo w cięższych chwilach. Nie będę tutaj wymieniał o kogo mi chodzi, by nikogo nie pominąć, a moi wspaniali przyjaciele na pewno wiedzą, że o nich mowa. Dziękuję także Internautom, za ciepłe słowa, które są dla mnie motywacją do prowadzenia zarówno tej strony, jak i profili na Facebook’u. jesteście wspaniali.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, życzę Wam jeszcze raz pogody ducha, wytrwałości w dążeniu do celu i wiele ludzkiej życzliwości. Do zobaczenia więc podczas kolejnych wędrówek. Ahoj przygodo!

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • LENKA 18:15, 31 marca 2013

  ciagle łazi a mowi ze brak czasu ???brawo GRATULUJE

  Odpowiedz
 • bea 10:01, 12 czerwca 2013

  tak trzymaj Tomek

  Odpowiedz
 • Jerzy 17:49, 2 lipca 2014

  opisy wspaniałe tylko te "byki"

  Odpowiedz
Kreator www - przetestuj za darmo